Oferta mieszkaniowa

Spółdzielnia Mieszkaniowa “Wspólny Dom” w Szczecinie ogłasza przetarg nieograniczony ustny na zbycie prawa odrębnej własności n/w lokali mieszkalnych w Szczecinie przy ul., ul:

1. Niemcewicza 30/13 – pow. użyt. 46,70 m2, cena wywoławcza 285 000,00 zł,

2. Świętoborzyców 4/49 – pow. użyt. 46,70 m2, cena wywoławcza 285.300,00 zł.

3. Czcibora 22/46 – pow. użyt. 50,10 m2, cena wywoławcza 305.100,00 zł.

Przetarg odbędzie się dnia 5 października 2022 r. o godz. 9.00 w siedzibie Spółdzielni (sala 209/210, II piętro).

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 03.10.2022r. zgodnie ze specyfikacją. Specyfikację można pobrać poniżej. Informacje o przetargu udzielane są wyłącznie telefonicznie przez Dział Członkowski – tel. 91 814 31 03 lub 91 421 12 48.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu w części lub w całości bez podania przyczyny.


Nowa inwestycja – Chopina 24

Chopina 24 to nasza nowa inwestycja deweloperska w centrum zielonego osiedla Arkońskiego. Oferujemy nowe mieszkania i lokale użytkowe na sprzedaż, w wielorodzinnym, dwuklatkowym, budynku mieszkalno-usługowym. Budynek składa się z siedmiu kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. Wyposażony zostanie w dźwigi osobowe obsługujące wszystkie kondygnacje, począwszy od garażu.

W części podziemnej budynku będzie garaż wielostanowiskowy z 53 miejscami postojowymi, dwa pomieszczenia na wózki i rowery o łącznej powierzchni 88 m2 oraz pomieszczenia techniczne.
Bryła budynku, dzięki swojej prostocie i elegancji doskonale wpisuje się w otoczenie, stanowiąc przy tym ciekawy kontrast z tutejszą zabudową i zielenią. Ideą przewodnią dla kształtowania formy nowej zabudowy było stworzenie jednolitego charakteru architektonicznego osiedla z jednoczesnym wprowadzeniem nowoczesnych akcentów.

Nasze nowe mieszkania na sprzedaż przy ul. Chopina 24 polecamy szczególnie tym z Państwa, którzy poszukują równowagi między dynamiką życia miejskiego a spokojem domowego zacisza. Będą one stanowić doskonałe miejsce do odpoczynku, znajdując się jednocześnie w bliskim sąsiedztwie sklepów, biur, przychodni, apteki, szkoły podstawowej, komunikacji miejskiej, poczty oraz terenów leśnych.

Oferowane przez nas mieszkania deweloperskie zostaną wykonane z materiałów o wysokiej jakości i trwałości. W naszej nowej inwestycji będą zastosowane wyłącznie sprawdzone i trwałe rozwiązania. Osobom zainteresowanym mieszkaniami wystawionymi na sprzedaż polecamy skorzystanie z poniższej wyszukiwarki, która wskaże lokal najlepiej dopasowany do ich potrzeb.

Standard wykończenia

  • tynki gipsowe,
  • okna drewniane sosnowe 3 szybowe wyposażone w nawiewniki,
  • ciepło dla potrzeb centralnego ogrzewania i ciepłej wody zabezpieczone z sieci miejskiej,
  • drzwi wejściowe do mieszkań – antywyważeniowe,
  • dźwigi osobowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Więcej szczegółów znajdą Państwo pod adresem Inwestycja – Chopina 24

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności