Oferta mieszkaniowa

Nowa inwestycja – Chopina 24

Chopina 24 to nasza nowa inwestycja deweloperska w centrum zielonego osiedla Arkońskiego. Oferujemy nowe mieszkania i lokale użytkowe na sprzedaż, w wielorodzinnym, dwuklatkowym, budynku mieszkalno-usługowym. Budynek składa się z siedmiu kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. Wyposażony zostanie w dźwigi osobowe obsługujące wszystkie kondygnacje, począwszy od garażu.

W części podziemnej budynku będzie garaż wielostanowiskowy z 53 miejscami postojowymi, dwa pomieszczenia na wózki i rowery o łącznej powierzchni 88 m2 oraz pomieszczenia techniczne.
Bryła budynku, dzięki swojej prostocie i elegancji doskonale wpisuje się w otoczenie, stanowiąc przy tym ciekawy kontrast z tutejszą zabudową i zielenią. Ideą przewodnią dla kształtowania formy nowej zabudowy było stworzenie jednolitego charakteru architektonicznego osiedla z jednoczesnym wprowadzeniem nowoczesnych akcentów.

Nasze nowe mieszkania na sprzedaż przy ul. Chopina 24 polecamy szczególnie tym z Państwa, którzy poszukują równowagi między dynamiką życia miejskiego a spokojem domowego zacisza. Będą one stanowić doskonałe miejsce do odpoczynku, znajdując się jednocześnie w bliskim sąsiedztwie sklepów, biur, przychodni, apteki, szkoły podstawowej, komunikacji miejskiej, poczty oraz terenów leśnych.

Oferowane przez nas mieszkania deweloperskie zostaną wykonane z materiałów o wysokiej jakości i trwałości. W naszej nowej inwestycji będą zastosowane wyłącznie sprawdzone i trwałe rozwiązania. Osobom zainteresowanym mieszkaniami wystawionymi na sprzedaż polecamy skorzystanie z poniższej wyszukiwarki, która wskaże lokal najlepiej dopasowany do ich potrzeb.

Standard wykończenia

  • tynki gipsowe,
  • okna drewniane sosnowe 3 szybowe wyposażone w nawiewniki,
  • ciepło dla potrzeb centralnego ogrzewania i ciepłej wody zabezpieczone z sieci miejskiej,
  • drzwi wejściowe do mieszkań – antywyważeniowe,
  • dźwigi osobowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Więcej szczegółów znajdą Państwo pod adresem Inwestycja – Chopina 24

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności