Oferty pracy

Inspektor ds. budowlanych

Zakres obowiązków:

Do zakresu obowiązków będzie należało m.in.:

– nadzór nad robotami ogólnobudowlanymi wykonywanymi przez podmioty zewnętrzne,

– dokonywanie odbiorów, dokumentowanie i rozliczanie robót,

– kontrola i weryfikacja protokołów odbioru pod kątem zgodności z umową, terminowości, zakresu rzeczowego i kwotowego,

– przygotowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia do przetargów na roboty remontowe ogłaszanych przez Spółdzielnię

Nasze wymagania

– wykształcenie wyższe techniczne,

– staż pracy min. 5 lat,

– uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

– doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów na roboty budowlane,

– biegła obsługa komputera i programów typu Microsoft Word, Microsoft Excel, Norma.

To oferujemy

– atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

– możliwość pozyskania cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

– wymiar czasu pracy – 1 etat

Pisemne oferty (CV, list motywacyjny) prosimy składać do dnia 28.05.2022 roku w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólny Dom” w Szczecinie przy ul. Niemcewicza 26, pokój 113 lub klikając w przycisk aplikowania.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 91 422 72 05.

Inspektor ds. sanitarnych

  • nadzór nad robotami budowlanymi w zakresie instalacji sanitarnych wykonywanymi przez podmioty zewnętrzne,
  • dokonywanie odbiorów, dokumentowanie i rozliczanie robót,
  • kontrola i weryfikacja protokołów odbioru pod kątem zgodności z umową, terminowości, zakresu rzeczowego i kwotowego,
  • przygotowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia do przetargów na roboty remontowe ogłaszanych przez Spółdzielnię,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • staż pracy min. 5 lat,
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych wentylacyjnych, gazowych i wodociągowych bez ograniczeń,
  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów na roboty budowlane,
  • biegła obsługa komputera i programów typu Microsoft Word, Microsoft Excel, Norma.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pozyskania cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • wymiar czasu pracy – 1 etat.

Pisemne oferty należy składać do 28.05.2022 r. w sekretariacie Spółdzielni lub poprzez portal pracuj.pl.

Konserwator hydraulik

  • konserwacja instalacji wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania,
  • wykonywanie prac naprawczych na instalacjach wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania,
  • wykonywanie nowych odcinków instalacji wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania,
  • wykonywanie ogólnobudowlanych prac konserwacyjnych na osiedlu,
  • podstawowa obsługa węzłów cieplnych, przyłączy wody, kolektorów cieplnych, rozdzielaczy,

  • wykształcenie średnie kierunkowe, zawodowe lub kurs przygotowawczy do wykonywanego zawodu potwierdzony zaświadczeniem,
  • staż pracy – minimum 3 lata na podobnym stanowisku, w przypadku braku wykształcenia kierunkowego – minimum 5 lat i ukończony kurs przygotowawczy do zawodu,
  • doświadczenie w pracy w instalatorstwie lub budownictwie,
  • kreatywność i samodzielność,
  • umiejętność pracy w kilkuosobowym zespole,
  • posiadanie uprawnień eksploatacyjnych SEC lub SiMP będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym na umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość wewnątrzzakładowego wsparcia socjalnego pracowników,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych pakietów ubezpieczeń grupowych oraz pakietów sportowych dla pracowników.

Pisemne oferty należy składać do 15.05.2022 r. w sekretariacie Spółdzielni lub poprzez portal pracuj.pl.