Wpłaty oraz wypłaty środków pieniężnych

8 lipca, 2016

Informujemy, że z dniem 12.07.2016r realizacja wpłat i wypłat środków pieniężnych w Kasie Spółdzielni będzie niedostępna.
Wpłaty za utrzymanie i eksploatację lokalu mieszkalnego można dokonywać w kasach:
– Banku PKO BP i Agencjach Banku PKO BP za okazaniem indywidualnego numeru rachunku bankowego lub rachunku Spółdzielni nr 46 1020 4795 0000 9802 0003 9727,
– Banku Pekao S.A. na numer rachunku: 43 1240 6654 1111 0000 4970 8408,
bez dodatkowych opłat.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wspólny Dom” w Szczecinie wspólnie z Bankiem Pekao S.A. stworzyła możliwość odbioru przez właścicieli lokali oraz kontrahentów- nadpłat z tytułu między innymi naliczeń co, ciepłej wody oraz wypłat ekwiwalentu za wymianę stolarki okiennej, a także zwrotu wkładów, udziałów ułamkowych, wadium itp. w dowolnej placówce Banku Pekao S.A. na terenie całego kraju.

Usługa bankowa o nazwie „AUTOWYPŁATA” tj. automatyczna wypłata gotówkowa, wymaga wcześniejszego złożenia zlecenia odbioru gotówki w formie autowypłaty w siedzibie Spółdzielni lub w Administracji Osiedla lub przesłania pocztą elektroniczną na adres smwdom@wdom.pl, z podaniem następujących danych:

  • imię i nazwisko,
  • adres,
  • numer PESEL,
  • rodzaj i numer dokumentu tożsamości,
  • kwotę i tytuł wypłaty.

Państwa dyspozycja zrealizowana będzie po upływie 5 dni od daty złożenia wniosku w Spółdzielni (bądź przesłaniu jej pocztą elektroniczną).

Podczas realizacji wypłaty w banku należy okazać dokument tożsamości i poinformować kasjera, że zlecenie jest realizowane jako „Autowypłata”.

Autowypłatę należy podjąć w Banku w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku w Spółdzielni. Po tym terminie środki zostaną zwrócone do Spółdzielni.

Chcesz zobaczyć pozostałe aktualności?

Powrót do listy aktualności
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności